ÖVRIGT / Diverse / Serietidning 6798026
*
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:38:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 10:28:24
1
100 kr
31/1 18:33:32
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:54
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52
-
7040 Samekniv
Signerad Skaltje. Längd: 27 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10
*
Serietidning
Läs mer om 50-tal
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 10:28:24 | 1 | 100 kr |
31/1 18:33:32 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40 -
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:54 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52 -
7040 Samekniv
Signerad Skaltje. Längd: 27 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10